Pizza bianco med sprø bunn keto style

Pizza bianco med sprø bunn keto style

Pizza med hvit saus. Det er godt det.

I helgen var  vi på besøk i Trondheim og fredagskvelden  ble det laget Keto pizza binaco. Den ble veldig god 🙂

Hvordan kan jeg få laget en pizzadeig som minner 100% den deilige pizzabunnen jeg pleier å lage til pizzaovnen? Både i konsistens og smak?
Det er faktisk ikke lett, for mange av oppskriftene på pizzabunn med keto eller lavkarbo smaker alt for mye ost.

Men jeg tror jammen jeg har fått det til!! Denne deigen tar maks 10 minutter å lage, du legger fyllet rett på og så tar det 10-12 minutter å steke. Så totalt med fra du starter, vil du bruke ca 30 minutter.

Med andre ord, tar denne pizzaen MYE kortere tid å lage enn den vanlige med mel, gjær, elting, heving, heving igjen og så til slutt steking.

Min hjemmelagede røde pizzasaus, finner du her.

Hvis du har lyst til å prøve marinert kylling på pizza, finner du oppskrift her.

Dette er en oppskrift for 2 langpanner. Rester kan fryses ned med bakepapiret mellom lagene.

Bli medlem for å lese videre

For å lese mer og få tilgang til flere hundre oppskrifter samt andre fordeler.

eller

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Siste oppskrifter

Skroll til toppen